Startup kantoor huren
Jouw allereerste werkplek om je ideeën tot leven te brengen. Midden op de TU/e Campus vind je onze Alpha Startup Hub met betaalbare werkplekken voor de startende hightech ondernemers. Een eigen werkplek in een omgeving die je groei versnelt.
Een startup kantoor in Alpha geeft je een eigen, afsluitbare werkruimte. Je werkt in een energieke omgeving met andere startups, hebt toegang tot vergaderruimtes, een gemeenschappelijke lounge en het volledige TWICE netwerk. De tarieven zijn speciaal afgestemd op startende ondernemers.
Bereken hier hoeveel m2 kantoorruimte je nodig hebt.
Ben je je eerste opstartfase voorbij? Ontdek dan onze kantoorruimtes op de TU/e Campus en High Tech Campus
Bij TWICE kun je verschillende soorten ruimtes huren op de High Tech Campus en de TU/e Campus Eindhoven:
Alles is modulair en schaalbaar, zodat je makkelijk kunt uitbreiden of inkrimpen
TWICE heeft 5 hubs, op twee groeilocaties in Eindhoven:
Je profiteert hier van de bruisende Brainportregio, goede bereikbaarheid en toegang tot het innovatienetwerk
Ja! Externe gasten kunnen vergader- en eventruimtes reserveren. Stuur een mail naar info@twice.nl en ontvang een overzicht van de mogelijkheden.
Zeer flexibel. Veel contracten zijn maandelijks opzegbaar, zodat je kunt meegroeien met je bedrijf zonder vast te zitten aan lange looptijden.
Plan een vrijblijvende rondleiding, ontdek de mogelijkheden en proef de koffie. Wij laten je graag zien wat TWICE voor je kan betekenen. Neem contact op met Bram Elberse via telefoonnummer 06 - 152 841 34 of plan direct een rondleiding.